ŚlubneZakupy.pl

  • MiastoPoznań +cała Polska
  • Cenaod 123
  • Imię / firmaŚlubneZakupy.pl
  • Telefon507 717 950
  • Wyślij wiadomość

Najpiękniejsze dekoracje ślubne, które nadadzą wyjątkowego charakteru na Waszym weselu. W naszym sklepie internetowym, znajdziecie wszystkie niezbędne dodatki, takie jak: zaproszenia, winietki, balony, confetti i wiele więcej. Jeśli chcecie zorganizować tematyczny ślub i wesele to wybierzcie, jedną z wielu naszych kolekcji ślubnych. U nas znajdziecie style kolekcji, takie jak: glamour, vintage, boho, czy też modern i jeszcze więcej.

ŚlubneZakupy.pl to sklep internetowy, który stworzy dla Was personalizowane dekoracje ślubne. Tylko u nas zamówisz zaproszenia, winietki, księgę gości, ciasteczka z wróżbą i kieszonki z imionami Pary Młodej - dopasowane do wybranej przez Was kolekcji. Jeśli szukacie również podziękowania dla gości, prośby o Błogosławieństwo dla rodziców, czy personalizowanych tablic do samochodu - to u nas je znajdziecie!

Szczególnie zapraszamy przyszłe Panny Młode, aby zamawiały u nas wyjątkowe satynowe szlafroki. Każdy szlafrok jest starannie wykonany z delikatną koronką na rękawach z personalizowanym nadrukiem na plecach np. Panna Młoda Joanna!

Zanim dzwony weselne zabiją i powiecie sobie sakramentalne TAK! Zorganizujecie sobie nizapomniany: Wieczór Panieński & Wieczór Kawalerski wraz z PannaiKawaler.pl