Konsultant ślubny - Warszawa i okolice

  • MiastoWarszawa +50km
  • Cenaod 600
  • Imię / firmaNo Stress Wedding
  • Telefon664 326 073
  • Wyślij wiadomość
Konsultant ślubny - Warszawa i okolice

Nasza agencja zajmuje się kompleksową organizacją ślubu i wesela, a także samą koordynacją dnia ślubu i wesela oraz typowaniem obiektów na uroczystości.

Zespół No Stress Wedding stara się odciążyć Narzeczonych na tyle, na ile to możliwe na każdym etapie przygotowań. Do każdej Pary podchodzimy indywidualnie, bo wszyscy dla nas jesteście wyjątkowi!

Prezentujemy szeroką ofertę sprawdzonych i zaprzyjaźnionych podwykonawców. W imieniu Państwa Młodych negocjujemy najlepsze ceny i warunki. Często ze względu na długoletnią współpracę posiadamy liczne zniżki, które przekazujemy naszym Parom. Uzyskane wraz z nami rabaty pozwalają na zrekompensowanie Narzeczonym dużej części wynagrodzenia za nasze usługi.

UWAGA: Podana cena ma charakter orientacyjny. Koszt usługi zależy od zakresu zleconych zadań. Można skorzystać jedynie z pojedynczych punktów oferty - nie trzeba zamawiać całego pakietu!

Nasze usługi świadczymy głównie w mieście Warszawa, a także w okolicznych miejscowościach np: Jabłonna, Janki, Karczew, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Łomianki, Marki, Magdalenka, Milanówek, Nadarzyn, Nieporęt, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Sulejówek, Wiązowna, Wołomin, Ząbki, Zielonka. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą organizacji ślubu czy wesela.