Fotomatart - fotografia studyjna i ślubna

  • MiastoPoznań +cała Polska
  • Cenaod 3600
  • Imię / firmaFotomatart
  • Telefon607 095 257
  • Wyślij wiadomość

ŚLUB

Wierząc, iż fotografia jest sposobem na zatrzymanie chwili z życia jedynej, niepowtarzalnej, przywiązujemy wiele uwagi do jej profesjonalnego wykonania. Podczas uroczystości ślubnej zarówno, w kościele, jak i urzędzie stanu cywilnego, podążamy swobodnie, lecz dyskretnie za panną młodą i panem młodym oraz gośćmi. Łapiemy uśmiech i łzy wzruszenia, nie tracąc spontanicznych emocji, zachowując jednocześnie naturalność momentu. Zdjęcia nasze mają ukazać charakter uroczystości, oddać osobowość ludzi.

KONSULTACJE

Poświęcamy klientom czas chętnie, doradzając przed uroczystością i w trakcie jej trwania, jak swobodnie utrzymać naturalność, tak aby zdjęcia ślubne były odzwierciedleniem uroczystości. Staramy się, aby ślub i połączona z nią fotografia była zarówno przyjemnością dla pary młodej, gości, rodziny jak i nas fotografów.

SESJE

Plenery, które odbywają się przed lub ślubem, traktujemy jako przygodę starając się dobrać ciekawe miejsce na plener. Często sesje plenerowe łączymy z zainteresowaniami ludzi, aby w kreatywny i swobodny sposób przekazać uczucie, jakie ich łączy. Podczas sesji wprowadzamy optymistyczny nastrój, miłą atmosferę, poczucie swobody i zmniejszamy dystans między nami, a parą. Wszystko to pozwala nam na profesjonalne i zarazem swobodne uchwycenie chwil.