PixStory - profesjonalny film ślubny - 4K - dron - kinowy format

  • MiastoBielsko-Biała +cała Polska
  • Cenaod 2499
  • Imię / firmaPixStory - Produkcja Filmowa
  • Telefon512 710 700
  • Wyślij wiadomość
PixStory - profesjonalny film ślubny - 4K - dron - kinowy format

W PixStory żartujemy, że nie kręcimy filmów, tylko opowiadamy historię. Wśród wielu firm, które szukają jedynie ładnego kadru, my nadajemy przedstawianym przez nas obrazom duszę. W każdym filmie ślubnym pragniemy zawrzeć niepowtarzalną historię waszego związku, jedynej i niepowtarzalnej miłości jaka Was połączyła. Natomiast lekki, okraszony humorem, kinowy styl naszych produkcji to gwarant zadowolenia z filmu nawet po wielu latach.

Nasza oferta jest bogata i innowacyjna. Oferujemy cztery główne pakiety, zróżnicowane pod kontem długości filmu (od 15min do 1,5h), a także długości pracy naszych operatorów (od 7h aż po pełen dzień od przygotowań do oczepin). Ważne jest także to, że możecie dowolnie wzbogacać nasze pakiety, korzystając z długiej listy dodatków.

Plener zagraniczny, podziękowania dla rodziców, a może wideo zaproszenie?

To tylko niektóre możliwości jakie chcemy wam zaproponować. Jesteśmy otwarci na Was!

Wywodzimy się z Bielska-Białej, ale pracujemy na terenie całego świata, wszędzie tam gdzie zażyczy sobie nasz klient. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie. Pełno klatkowe aparaty Sony, najjaśniejsze obiektywy, topowe drony i cała masa najnowszego sprzętu czołowych producentów sprawia, że film z Waszego wesela nie będzie kolejną kiczową namiastką filmu, a pełnowartościową produkcją filmową, z kinowymi aspiracjami.