Sala weselna w górach - Wesele w Kotlinie Kłodzkiej, Sudetach - Willa Diana

  • MiastoKłodzko
  • Cenaod 200
  • Imię / firmaWilla Diana
  • Telefon512 660 363
  • Wyślij wiadomość

Willa Diana zaprasza wszystkich do organizacji wesela w górach w naszej sali weselnej zlokalizowanej w  Stroniu Śląskim. Lokalizacja Kotliny i Sudetów sprzyja pięknym krajobrazom, które jak ważne są w przypadku filmu i zdjęć plenerowych.

W okolicy sali weselnej Diana znajdziemy wiele słynnych atrakcji turystycznych, idealnych na sesję ślubną m.in. Wodospad Wilczki, zalew Stara Morawa, schronisko Czarna Góra czy okoliczne parki zdrojowe. Sama sala weselna na 150 osób, jest częścią kompleksu Willi Diana, w skład którego wchodzą także miejsca noclegowe (pokoje 2-3-4 os – max do 50 ob.), ogród z placem zabaw, boiskami sportowymi, ogrodem z altaną na ślub w plenerze (chętnie korzystają Państwo Młodzi!). Willa Diana zapewnia smaczne dania polskie / staropolskie, nie pozostając obojętnym na potrzeby i życzenia Pary Młodej i ich gości.

Góralskie wesele pozostanie w pamięci Waszej jak i gości – obsługa ubrana z regionalne stroje, najlepszy stół wiejski w okolicy czy piękne widoki – zorganizuj wesele w górach razem z nami! Więcej informacji na https://diananoclegi.pl/sala-weselna-stronie-slaskie