DJ/Wodzirej Mateusz Profesjonalna Obsluga Wesel - Konferansjer

  • MiastoPoznań +150km
  • Cenaod 2000
  • Imię / firmaMateusz
  • Telefon790 613 862
  • Wyślij wiadomość
DJ/Wodzirej Mateusz Profesjonalna Obsluga Wesel - Konferansjer

Moja oferta to przede wszystkim profesjonalna oprawa muzyczna i doskonała zabawa, niezależnie od miejsca i profilu publiczności.

Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu imprez jako DJ na wesele, wyjątkowe umiejętności i charyzmę, a także profesjonalny sprzęt DJ-ski. Wiem dobrze o tym, że każda zabawa jest inna i ma różne wymagania dotyczące repertuaru muzycznego, a także stylu jej prowadzenia. Z tego też powodu proponuję Państwu dużą różnorodność oraz najwspanialszą atmosferę niezależnie od wieku publiczności i miejsca imprezy. Dobieram muzykę odpowiednio dostosowaną do gustów uczestników zabawy oraz jej charakteru. Są to przeboje zarówno do tańca, jak i do słuchania. Jako DJ preferuję wesela w klimacie wehikułu czasu (światowe hity uznanych artystów), ale wiadomo, że żadne wesele nie obędzie się bez polskiego pop’u, rocka, biesiady czy disco. Co ważne, w trakcie wesela nie ma ciszy – również w trakcie posiłków grana jest muzyka.

Firma dysponuje własnym sprzętem do nagłośnienia i oświetlenia imprez. Dj Small dostosowuje repertuar muzyczny, zabawy, konkursy i dodatkowe atrakcje do indywidualnych ustaleń z klientami. Zdecydowanie stawiam na jakość, za każdym razem dążę do tego, aby osoby uczestniczące w imprezie wychodziły zadowolone. Staram się, aby każda zabawa była niezapomnianym przeżyciem.

Swoją energiczną osobą potrafię zachęcić każdego do wspólnej zabawy. Przed każdą imprezą spotykam się indywidualnie z klientami, aby dokładnie omówić wszystkie szczegóły, muzykę, wydarzenia, ustalić warunki i podpisać umowę. W razie jakichkolwiek pytań związanych z działalnością, chętnie odpowiemy na nie podczas kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Gwarancja niezmienności ceny po podpisaniu umowy.