"Winylowi" doskonali Dj'e na Twoje Wesele

  • MiastoWrocław +cała Polska
  • Cenaod 3000
  • Imię / firmaDamian
  • Telefon726 945 217
  • Wyślij wiadomość

Hej! Prawdopodobnie właśnie ustaliliście datę ślubu i szukacie oprawy muzycznej swojego najpiękniejszego dnia w życiu! Zgadłem? Po pierwsze Kochani, moje gratulacje, właśnie zdecydowaliście się spędzić ze sobą resztę życia :) Po drugie "TAK" - chcę zorganizować Wam tę jedyną noc w życiu, którą prawdopodobnie spędzicie razem z goścmi na parkiecie skacząc i bawiąc się do białego rana.

Czy zatem chcielibyście dowiedzieć się więcej? Nazywam się Damian, jestem DJ-em, wodzirejem i konferansjerem - takie małe 3 w 1. Rok 2019 jest obecnie dla mnie 8 sezonem weselnym, co przekłada się już na kilkadziesiąt zadowolonych Nowożeńców, którzy skorzystali z moich usług. Muzyka to jedyna moja tak wielka pasja. Pragniesz, aby Twoja impreza była tylko w klimacie Rock`owym albo bez Disco Polo? Żaden problem, moja biblioteka utworów jest ogromna, wiec spokojnie każdy uczestnik wesela niezależnie od wieku i upodobań muzycznych znajdzie coś dla siebie. Prowadzę wesela z dużą dawką humoru i jeszcze większą dawką energii. Zaufaj mi, nikt z gości nawet przez chwilę nie będzie się nudzić.

Oczepiny i Zabawy Weselne

Każdy przeżył choć raz tę chwilę, gdy wodzirej na siłę wyciągał kogoś za rękę do jakiejś rozbieranej albo erotycznej zabawy.... żenujące. Tu możecie być akurat spokojni, nasi goście mają czuć się naturalnie i z uśmiechem na ustach uczestniczyć w każdej zabawie, którą ustalimy wspólnie przygotowując scenariusz wesela. Wśród zabaw, które Wam zaproponuję znajdziecie m.in. zabawy taneczne oraz bloki muzyczne o wybranej tematyce, w których możemy przebrać się oraz używać różnych rekwizytów. Oczepiny na kilka sposobów. Integracyjne razem z gitarzystą, możemy wspólnie stworzyć piękne karaoke albo śpiewanie przy stole. A może macie jakieś propozycje? Śmiało, chętnie wprowadzę ją do swojego zbioru!

Używamy sprzętu z najwyższej półki, posiadamy dwa zestawy nagłośnienia, który dobieramy odpowiednio do liczby osób. Oprócz oświetlenia scenicznego jesteśmy w posiadaniu urządzeń, którymi udekorujemy światłem Waszą sale czy namiot nadając im wyjątkowy bajkowy klimat. Nie zwlekajcie ze skontaktowaniem się z nami, zazwyczaj te najlepsze terminy w danym sezonie mamy zajęte kilkanaście miesięcy wcześniej. Macie jakieś pytania? Śmiało czekam na telefon od Was: 726-945-217.