Zespół na wesele - Timanti. Najlepsza muzyka! Taniec w chmurach!

  • MiastoLublin +cała Polska
  • Cenaod 4000
  • Imię / firmaJerzy
  • Telefon513 478 975
  • Wyślij wiadomość

Wysoka jakość za niską cenę

Posiadamy profesjonalną wytwornicę ciężkiego dymu wykorzystywanego do uświetnienia m.in. pierwszego tańca Młodej Pary. Timanti to profesjonalna, zróżnicowana muzyka, super brzmienie, oprawa imprezy na najwyższym poziomie i oprawa świetlna jakiej konkurencja może nam tylko pozazdrościć.

Swoje usługi wykonujemy na terenie woj. lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego, małopolskiego i podkarpackiego, ale też na terenie całej Polski, a nawet za granicą. Timanti to coverowy zespół złożony z doświadczonych muzyków. Timantti w języku fińskim oznacza diament i takim diamentem wśród zespołów staramy się być.

Zajmujemy się oprawą muzyczną wesel, dancingów, studniówek, eventów firmowych, balów, festynów i innych imprez, także plenerowych. Wśród zespołów muzycznych wyróżniamy się czystym, ciepłym i zbliżonym do oryginału brzmieniem i bogatym, mocno zróżnicowanym repertuarem. W naszym "menu" znaleźć można delikatne, spokojne utwory, które się miło słucha jak również dynamiczne, rytmiczne do wspólnej zabawy na "parkiecie".

Dobry zespół to nie tylko dobre instrumentarium, ale też dobry wokal. W składzie naszego zespołu mamy sympatyczną i utalentowaną wokalistkę Magdę o delikatnym, mezzosopranowym głosie, która nadaje zespołowi blasku, jednak większość utworów śpiewana jest w duecie na dwa głosy, a efektem tego jest zgrana, miła dla ucha, harmonia wokalna dodająca aranżacjom profesjonalnego smaku.

Gramy dla wszystkich grup wiekowych w różnych stylach: Pop, Rock, Dance, Disko Polo, Blues, Reggae, Country, a także piosenki biesiadne do wspólnego śpiewania. Ważny jest dla nas uśmiech na twarzach bawiących się osób. Zagramy i dla babci i dla wnuczka. Mamy możliwość zorganizowania na imprezie karaoke. Jesteśmy elastyczni cenowo. Zespół występuje w składzie 4, 3 i 2-osobowym.

Zapraszamy wszystkich do wirtualnego zapoznania się z nami na naszym kanale na youtube: https://www.youtube.com/user/jurek18655/videos